Bu sayfa : 14760 kez ziyaret edilmiştir.

Yorumlar


[ Şu anki sayfa : 1 ]

atakan | 10 Şubat 2014 18:30

selam 33 yasındayım thermegem masaj yataklarının gercekten cok faydasını gordum basta vucudu rahatlatıyo kandolasımı uykusuzluk kıronık agrılar ve daha bırcok rahatsızlıktan kurtuluyosunuz herkese tavsiye ederim tşkler thermegem...

Mustafa Sayarlar | 21 Ocak 2013 16:58

Ben 63 yaşında bir emekliyim.Ayaklarım ve ellerimde uyuşma vardı.Ayrıca bir şeker hastasıyım.Daha thermegemi kullanmaya başlayalı 1 ay oldu fakat çok faydasını gördüm.Ben thermegemin Kastamonu/Tosya şubesine giderek tedavi oluyordum.Yaklaşık 15 gün gittikten sonra almaya karar verdim ve aldım.Çok iyi bişey paraya bi şekilde ulaşırsın ama sağlık çok önemli herkeze tavsiye ederim.

KUMRU TOPRAK | 18 Haziran 2012 07:54

45 YAŞINDAYIM 3 AYDIR THERMEGEM İŞÇİEVLERİ ŞUBESİNDE THERMEGEM MASAJ YATAĞINI KULLANIYORUM. THERMEGEM\'İ KULLANMADAN ÖNCE BEL FITIĞI, MİGREN, GASTRİT, DİZLERDE KİREÇLENME, UNUTKANLIK GİBİ ÇOK ÖNEMLİ SAĞLIK SORUNLARIM VARDI. Bel fıtığından ötürü Çok fazla ağrım oluyordu ayakta durmakta zorlanıyordum. Ev işlerini yapacağım zaman dinlene dinlene yapıyordum. THERMEGEM masaj yatağını kullandıktan sonra ev işlerini artık rahatlıkla yapabiliyorum. Ağrılarım tamamıyla geçti.Çok daha enerjik ve zindeyim. Migren atakları olduğu zaman çok sinirli oluyordum,uzun yıllardır migren ilacı kullanıyordum, fakat bir fayda göremedim. THERMEGEM masaj yatağını kullandıktan sonra artık ilaç kullanmıyorum, migren ağrılarım büyük oranda geçti. Dizlerde kireçlenme rahatsızlığım vardı. Merdivenleri çıkmakta zorlanıyordum. THERMEGEM masaj yatağını kullandıktan sonra diz ağrılarımdan eser kalmadı. Gastrit hem yanma hem bulantı yapıyordu, sırt ağrılarım oluyor nefes almakta zorlanıyordum. THERMEGEM masaj yatağını kullandıktan sonra bulantı,yanma ve sırt ağrılarım kalmadı,rahatlıkla nefes alabiliyorum. Son 4-5 senedir Unutkanlık problemi yaşıyorum, Yemeğin altını açık unutuyordum, THERMEGEM masaj yatağını kullandıktan sonra bu sıkıntımda büyük ölçüde kalmadı.Teşekkürler THERMEGEM

OSMAN YÜCEL | 09 Haziran 2012 05:38

2 AYDIR THERMEGEM MASAJ YATAĞINI KULLANIYORUM BAŞ AĞRISI, BOYUN AĞRILARI, MİDE YANMASI, SOL KULAKTA KAŞINTI, SOL KALÇADA KİREÇLENME RAHATSIZLIKLARIM VARDI. 6 ay önce yüz felci geçirdim 56 yaşındayım yüz felci gözlerime vurmuş, gözlerimde kepek yapmıştı, batmalar oluyordu. THERMEGEM masaj yatağını kullandıktan sonra artık batmalar olmuyor. Yüz felcinden dolayı baş ağrılarım çok şiddetli oluyordu ve stres yapıyordu. THERMEGEM masaj yatağını kullandıktan sonra baş ağrılarım artık olmuyor, stresim de kalmadı artık çocukların sesine katlanabiliyorum. Yüz felcinden dolayı boyun ağrıları da yaşıyordum. THERMEGEM masaj yatağını kullandıktan sonra boyun ağrılarım da kalmadı. 5-6 aydır devamlımidemde yanmalar oluyordu, Yemeği yedikten sonra yanma ve şişkinlik oluyordu. Yemek yemeye bile korkuyordum. THERMEGEM masaj yatağını kullandıktan sonra şişkinlik ve yanmalar kalmadı. Yüzümde morarma ve kaşıntılar oluyordu. THERMEGEM masaj yatağını kullandıktan sonra geçti. Sol kulağımda kaşıntı oluyordu uzun süredir ve bu rahatsızlığımdan dolayı ilaç kullanıyordum. THERMEGEM masaj yatağını kullandıktan sonra ilaçları bıraktım ve kulak kaşıntısı kalmadı. Sol kalçada kireçlenme vardı camide ve merdivenleri çıkmakta zorlanıyordum nefes darlığı yaşıyordum. THERMEGEM masaj yatağını kullandıktan sonra artık daha rahat nefes alıp verebiliyorum.Thermegem İşçievleri Şubesi çalışanlarına çok çok teşekkür ediyorum. Thermegem yataklarından herkesin faydalanmasını tavsiye ederim.

MUZAFFER PAZAR | 09 Haziran 2012 05:20

2 AYDIR THERMEGEM MASAJ YATAĞINI KULLANIYORUM FELÇ, ŞEKER HASTALIĞI, TANSİYON GİBİ ÇOK CİDDİ RAHATSIZLIKLARIM VARDI. 3 yıl önce sağ tarafımdan felç oldum, Eskiden Şirinyer den İşçievleri ne kadar yürürken sağ ve sol kalçamda ağrılar oluyordu. THERMEGEM masaj yatağını kullandıktan sonra kalça da ağrılarım kalmadı. Artık yavaş yavaş sağ kolumu da kullanmaya başladım. 25 yıldır şeker hastalığım vardı. 250 seviyesinde iken THERMEGEM masaj yatağını kullandıktan sonra 130 a düştü. Tansiyon rahatsızlığım vardı. 16-8 seviyelerinde iken THERMEGEM masaj yatağını kullandıktan sonra 13-12/8 seviyesine düştü. Thermegem’e geldiğim ilk günden itibaren verilen hizmetten çok memnunum.Thermegem masaj yatağını artık evinde kullanan birisi olarak herkese bu masaj yatağını öneriyor, bize bu fırsatı sağlayan,İbrahim Bey,Arzu Hanım, Hatice Ve Nurgül Hocalara ve tabiki Thermegem firmasına teşekkür ediyorum.

HASAN TAŞ | 09 Haziran 2012 05:06

78 Yaşındayım 2 aydan beri THERMEGEM MASAJ YATAĞINI kullanıyorum. 7-8 senedir Parkinson hastasıyım THERMEGEM masaj yatağını kullandıktan sonra fayda görmeye başladım. Şu anda derindeki titremeler çok azaldı. Dudaklarımda da titremeler vardı fakat THERMEGEM masaj yatağını kullandıktan sonra titremelerim kalmadı. Ayaklarımdan dize kadar şişlikler vardı, yollarda yürümekte zorlanıyordum. THERMEGEM masaj yatağını kullandıktan sonra yürümemde kolaylaştı. Bel ağrılarım vardı. THERMEGEM masaj yatağını kullandıktan 15-20 gün sonra ağrılarım geçti. Kabızlık vardı 7-8 sene ilaç kullandım fakat fayda görmedim. THERMEGEM masaj yatağını kullandıktan 10 gün sonra tamamen geçti. Tansiyonum Büyük 20- Küçük 15 seviyelerinde iken THERMEGEM masaj yatağını kullandıktan sonra 12-8 seviyesinde. Boynumu sağa sola döndüremiyordum. THERMEGEM masaj yatağını kullandıktan sonra artık rahatlıkla döndürebiliyor. Bundan sonra THERMEGEM OLMADAN BİR HAYAT DÜŞÜNEMİYORUM.

SABRİYE CAN | 09 Haziran 2012 04:45

68 Yaşındayım 3 aydır THERMEGEM İŞÇİEVLERİ ŞUBESİNE gidiyorum. Tansiyon rahatsızlığıyla 20 yıldır yaşıyordum. Büyük 17-18 küçük ise 12-10 oluyordu. Ve ilaç kullandığım halde yükselmeler oluyordu. THERMEGEM masaj yatağını kullandıktan sonra artık tansiyonumda yükselmeler olmuyor. Bel de bel kayması ve kireçlenme, fıtık rahatsızlığı vardı yarım saatte iki parça bulaşığı yıkıyordum. Yemek pişirirken bile çok ağrılarım oluyordu. THERMEGEM masaj yatağını kullandıktan sonra beli artık çok iyiyim rahatlıkla bulaşıklarımı yıkayabiliyor, yemek yapabiliyor, artık rahat rahat yürüyebiliyorum. Gece yatarken sağa ve sola dönemiyordum. THERMEGEM masaj yatağını kullandıktan sonra şimdi rahatlıkla dönebiliyorum. Yolda yürürken nefes nefese kalıyordum çok çabuk yoruluyordum fakat şimdi çok daha iyiyim. THERMEGEM MASAJ YATAĞI HAYATIMI DEĞİŞTİRDİ NE MUTLU BANA Kİ THERMEGEM ARTIK EVİMDE ÇOK MUTLUYUM. TÜM ÇALIŞANLARA İBRAHİM BEYE, ARZU HANIMA ÇOK TEŞEKKÜRLER

EMİNE BEYAZ | 16 Mayıs 2012 11:14

THERMEGEM süper herkese tavsiye ediyorum. Beni tekrar hayata bağladı. Hayata bakışım değişti. Hastalıklarım iyileşti. Maddi durumum iyi olsaydı evime alırdım. Arzu Hanım, Hatice Hanım, Nurgül Hanım a çok teşekkür ediyorum.

SULTAN KILINÇ | 16 Mayıs 2012 11:10

THERMEGEM e 9 gündür geliyorum. Deprasan ve tansiyon ilaçlarımı bıraktım. Mide koruyucuda almıyorum. THERMEGEM de kapıdan girince sıcak bir karşılama oluyor. 3 tane bayan hocamız bizlere yardımcı oluyorlar. Arzu Hanım, Nilgün Hanım ve Hatice Hanım üçüne de ayrı ayrı teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum. THERMEGEM e ilk bittiğim gün çok bitkin, yorgun,hasta, moralim bozuk, bir sürü sağlık sorunu ile gittim. Hocalarımızın 3 ü de1 hafta sonra kendini çok iyi hissedeceksin dediler ben inanmadım ama bir hafta içinde, kendime bir güven geldiğini fark ettim. Depresyon haplarımı içmedim, migren ağrılarımın azaldığını, uyku uyuyamıyordum akşam erken uykumun geldiğini fark ettim. Tansiyon haplarını bıraktım, boyun ve sırt ağrılarım azaldı, midemin ağrımadığını fark ettim. Yani çok ilerleme gördüm. Ben bütün bunlardan çok memnunum tekrar tekrar hocalarımıza ve THERMEGEM kurucularına saygımı sunarım ve çok teşekkür ederim.

AYŞE GEZER | 16 Mayıs 2012 10:57

THERMEGEM yatağını kullandıktan sonra gözlüklerimi attım. Diş ağrılarım geçti. THERMEGEM e gittiğimde benimle çok ilgilendiler. Çok memnun oldum. Rahatsızlıklarımı geçirdiler. THERMEGEM yatağından çok memnunum. Arzu, Hatice, Nurgül, Nilgün ve İbrahim Bey den çok memnunum. Hiç düşünmeyin THERMEGEM e gelin.

GÜLER EMİNE AKSOY | 16 Mayıs 2012 10:47

THERMEGEM masaj yatağını kullandıktan sonra boyun kollardaki ağrılar geçti. Ayak ağrılarım geçti. Yollarda artık rahat yürüyorum. Bel kayması eskiye nazaran daha iyi. Sabahları yere oturup kahvaltı yapamıyordum. Bir yere yaslanmam gerekiyordu. Artık rahat oturabiliyorum. Sinir stresten dolayı hiç kimseyle konuşmuyordum, karamsardım. Şimdi o kadar hayat doluyum ki neşeliyim, enerji doluyum. Kilo verdim 87 kilodan 79 kiloya düştüm. Çok mutluyum. Uykusuzluk sıkıntımda geçti rahat uyuyorum. Gözlerde karıncalanmalar vardı onlarda geçti. THERMEGEM süper herkese tavsiye ediyorum. Beni tekrar hayata bağladı. Karanlıktan aydınlığa çıkardı. Hastalıklarımı iyileştirdi. Gençleştim kendimi 18 yaşımda hissediyorum. Benim meleklerim Arzu Hanım, Hatice Hanım, Nurgül Hanım’a çok teşekkürler sizi seviyorum. Teşekkürler THERMEGEM..

SULTAN ÇETİN | 16 Mayıs 2012 10:38

THERMEGEM’i kullandıktan sonra ayak ağrıları ve vücut ağrıları azaldı. Kendimi daha zinde hissetmeye başladım. Moral olarak düzeldim. Az sinirlenmeye başladım. Geceleri rahat uyuyorum. Migren hafifledi ağrı kesicileri azalttı. Ülser ilacını bıraktım. THERMEGEM bana çok iyi geldi. Sabah seansından sonra güne daha zinde başladım. Ağrılarım azaldığından dolayı hayatı daha çok sevmeye başladım. Çok güzel bir masaj yapıyor. Masaj bitmesin istiyorum. Kuş gibi hafifliyorum. Her insanın evinde bulunması gerektiğine inanıyorum.

GÜLER YILDIRAK | 16 Mayıs 2012 10:29

2 sene önce kemik erimesi teşhisi konulmuştu. THERMEGEM’e geldikten 3 ay sonra tekrar ölçüm yapıldı. Doktor tamamen durduğunu söyledi. Sol gögüsteki kitle 6mm’den 5mm’e düştü. Boyun düzleşmesinden dolayı olan ağrılar geçti. 4-5 yıllık migrenim geçti. İlaçları kullanmayı bıraktım. Menapoz sıkıntıları ateş basmaları geçti. THERMEGEM ‘den hocalarımız Arzu Hanım, Hatice Hanım,Nurgül Hanımın sabırlarından dolayı, güler yüzlü sevecen şevkatli davranışlarından çok memnunum. THERMEGEM sayesinde hastalıklarımdan kurtuldum. Hayata tekrar bağlandım. İyi Ki varsın THERMEGEM…

Remzi Altıntaş | 18 Kasım 2011 16:32

Sevgili THERMEGEM Yardımcıları Halil İbrahim’dir adı Bu adı Allah ateşten bile korudu Her gün anlatırlar bize THERMEGEM’i Her gün güven verir güler yüzleri bizlere Arzu diyor ki Eyüp peygamber gibi Sabırlı olun devamlı gelin Devamla THERMEGEM’de şifa bulursun THERMEGEM ve bizler sizlere sağlık dileriz. Ruhan adı güler yüzle anlatır THERMEGEM’e devamlı gelin iyi olur Devam eden şifa bulur THERMEGEM’i anlatır gurur verir Nilgün diyor ki her gün THERMEGEM masaj ile şifa verir Ağrıyı acıyı unutursun iyi gelir Bu dört kişi bizlere şifa verir.

Gülten Kuyubaşı | 18 Kasım 2011 16:26

Rabbimiz bizden günahsızlık Beklemiyor ancak içten tövbeler Bekliyor bizi ondan uzaklaştıran Günahımızın çokluğu değil tövbemizin Yokluğudur dualarımda unutmadığım Güzel insanın duasında olmak dileğiyle Nilgün Hanım’a sonsuz teşekkürlerimiz sunuyorum Allah’a emanet olunuz. Arzu Hanım’a ; yüreğinde damla damla ümit Günlerine binbir tatlı mutluluk dolsun Sevdiklerin hep yanında olsun Gülen yüzün hiç solmasın Başarıların daim olsun. Ruhan Hanım’a; Elçiler umutlarına bekçi Allah kalbine ziyaretçi olsun Cennet gibi güzel cennet Senin gibi güzel yüreklilerle dolsun Allah yoldaşın olsun Başarıların daim olsun…

Hanuş Denker | 19 Ekim 2011 15:16

THERMEGEM yataklarını 2 aydır kullanıyorum. Boyun ve bel fıtığı vardı. Böbrek ağrılarım çok yoğundu. Sürekli baş ağrıları, vücut ağrılarım vardı. Vücudum bitkin ve halsizdi. 2 ay gibi kısa bir sürede THERMEGEM yatakları hayatımı değiştirdi. Şu an ağrı kesici kullanmıyorum. Ameliyat denilen bileğimin ağrıları tamamen geçti. Vücudum daha dinç kendimi 5 yaş gençleşmiş hissediyorum. THERMEGEM yataklarını herkesin kullanmasını tavsiye ederim.

Melda Kaya | 29 Eylül 2011 11:09

Başımda müthiş ağrılarım, karıncalanma ve baş dönmem oluyordu. Sol tarafımda kulağımın arka kısmında şiddetli ağrılarım vardı. Boynumu soldan sağa çeviremiyordum. Gelelim belime o ne müthiş bi ağrıydı, ağrıydı diyorum çünkü \"THERMEGEM\" sayesinde artık dayanılmaz olmaktan çıktı. Belimdeki ağrı ayaklarıma hatta topuklarıma kadar iniyordu. \"THERMEGEM\" sayesinde bu şikayetlerim azaldı. Uykum düzene girdi, iyi uyuduğum için, sabahları daha iyi uyanıyor ve güne daha iyi başlıyorum. Sırt ağrılarımdan kurtuldum. Hayatımı \"THERMEGEM\'den önce\" ve \"THERMEGEM\'den sonra\" diye ikiye ayırıyorum. Burada çalışan tüm elemanların pozitif enerjilerini bizlere yansıttıkları, bizimle ilgilendikleri, işlerini çok severek güler yüzle yaptıkları için onlara çok teşekkür ediyorum. Daha ne olsun Teşekkürler THERMEGEM iyi ki hayatımda THERMEGEM VAR...

Yıldız Yarcel | 29 Eylül 2011 10:48

Astım nedeniyle nefes alıp vermekte güçlük çekiyordum şimdi çok rahat nefes alıp verebiliyorum. THERMEGEM le iyi ki tanıştım. Şimdi kendimi iyi hissediyorum merdiven inip çıkabiliyorum. Tek kelimeyle THERMEGEM yatakları harika. Bizlere bu imkanı sunan emeği geçen herkese sonsuz saygılarımı sunarım.

Beyhan Demirdağ | 27 Eylül 2011 14:20

Boynum, sırtım, kolum ve kulağımdaki ağrılar geçti. Kalçamdan ayak bileğime kadar uyuşma ve ağrılar son bir haftadır hafifledi. Miden iyileşti. Diz kapağımdaki ağrı geçti. THERMEGEM den sonra hayatımda çok şeyler değişti. Kendime zaman ayırmaya başladım. Mide ağrılarım geçti. Ağrılardan dolayı sinirliydim şimdi sakinim. Sabah yataktan kalktığımda kendimi çok yorgun hissediyordum. Şu anda ise çok iyiyim...

Gönül Demir | 23 Eylül 2011 11:15

Dizlerdeki ağrılarımda zamanla azalma ve kol ağrılarımda düzelme görüldü. Buraya gelmekten çok memnunum. İyi ki gelmişim. Tüm çalışan arkadaşların davranışları da yataklarımızın olduğu gibi bir o kadar iyi. Böyle bir mucizeyi bizlerle tanıştırdılar ve onlar sayesinde hastalıklarımızdan kurtulduk. “THERMEGEM’E THERMEGEM’E YAT, THERMEGEM’LE DERTLERİ AT…”

[ Şu anki sayfa : 1 ]

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak
Bu sayfa : 563627 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 464420 kez ziyaret edilmiştir.